O MNIE I O BLOGU


Witam!

Nazywam się Natalia i w 1995 roku urodziłam się w Wadowicach. Przez ostatnie osiem lat mojego życia mieszkałam w Norwegii, na małej wyspie która liczyła 300 mieszkańców. Ukończyłam liceum o profilu tanecznym i razem z egzaminami końcowymi zakończyłam karierę jako baletnica z powodów zdrowotnych. Od października 2015 zaczęłam studia na wydziale Finanse i Rachunkowość na Krakowskiej Akademii.

Przygodę z blogowaniem zaczęłam w 2007 roku kiedy założyłam swojego pierwszego bloga o grze The Sims 2. Zakładałam również przeróżne pamiętniki które jak szybko zakładałam tak szybko usuwałam.

Jestem poniekąd perfekcjonistką i uważam, że wszystko musi być idealne - przynajmniej dla mnie. Nieustannie wmawiam sobie, że mogę coś zrobić lepiej, dlatego też często usuwam posty a nawet blogi a później je ponownie zakładam, będąc bogatsza w wiedzę jak go udoskonalić.

Lubię dzielić się z innymi moimi przemyśleniami. Lubię rozmawiać i mieć kontakt z ludźmi. Ale jak nie czuję się pewnie w danym towarzystwie, bądź rozmowa toczy się na temat który jest mi całkiem obcy potrafię się słowem nie odezwać.

Od dwóch lat jestem matką. W lipcu 2014 roku przyszedł na świat najpiękniejszy szczeniak na świecie. W paszporcie jest napisane, że nazywa się Charlie. Ale tak naprawdę każdy nazywa go jak chce, ostatnio jest Czarusiem, czarującym Czarkiem. Jak przystało na jego rasę West Highland White Terrier, jest strasznym narcyzem i nie słucha się w ogóle. Ale jest najukochańszym zwierzakiem na świecie. Rok później do naszej dwójki dołączyła również Lola, która jest równie fantastyczna jak jej starszy brat. 

Nie jestem modowym guru oraz nie posiadam niewiadomo jakiej wiedzy na temat gotowania. Ale tak jak i ubierać się tak i jeść musi każdy. A ja od czasu do czasu chcę się dzielić z wami moimi ulubionymi przepisami bądź zestawami które noszę. 

Natalia Bloguje to blog lifestylowy. Na moim blogu znajdziesz moje autorskie zdjęcia na które nie wyrażam zgody na ich wykorzystywanie bez mojej wiedzy. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Natalia bloguje , Blogger