SALON


Chyba jak każda kobieta, lubię jak otaczają mnie piękne rzeczy. Pikowane meble zostały tak dawno wrzucone na moją wymarzoną listę must have (z rzeczami które myślałam, że z listy nigdy nie wyjdą), że nawet nie mogę sobie wspomnieć kiedy zakochałam się w nich po raz pierwszy. 

Najlepszym przykładem idealnego pikowanego mebla jest sofa w stylu chesterfield – klasyczny, ekskluzywny design. Równie, gęsto ułożone guziki i wcięcia, nadają uroku i charakteru sofie, w której bez pikowania dominowałyby płaskie, gładkie powierzchnie.  

Kiedyś natknęłam się na stronę internetową KDC meble, ale po wyliczeniu ile by wyszło za to co bym chciała z niej zamówić, skończyło się na zrobieniu kilku screenów i zamknięciu strony. Ostatnio jednak razem z mamą postanowiliśmy zmienić meble w naszym Polskim mieszkaniu w którym obecnie mieszkam. Po podsunięciu starych screenów i ona zauroczyła się tymi meblami. Wspólnymi siłami postanowiłyśmy sfinalizować całą imprezę.

Nie jest to reklama tych mebli. Ale z całego serca mogę je polecić! Są wykonane bardzo starannie, można wybrać sobie jaki tylko się zapragnie materiał, kolor itp. Ja wybrałam czarną alkantarę i niestety nie był to najlepszy pomysł. Tkanina a'la zamsz, przyciąga do siebie wszystkie śmietki i kurz. Jednak pomimo tego, jestem bardzo zadowolona. Mój salon wygląda teraz iście królewskoDzisiejszy wschód słońca, przepiękny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Natalia bloguje , Blogger